Facebook Twitter Gplus RSS
blog o ekologicznym stylu życia

O nas

Lekarz leczy, natura uzdrawia”

Hipokrates

Kierując się mądrością jednego z największych prekursorów medycyny – Hipokratesa – stworzyliśmy sklep, który w XXI wieku jest niezwykle potrzebny.

Od kilkudziesięciu lat stale wzrasta poziom skażenia środowiska naturalnego, do żywności i produktów codziennego użytku dodawane są ogromne ilości konserwantów, polepszaczy i  szkodliwych substancji chemicznych, które w znacznym stopniu oddziaływują na nasz organizm.

Jesteś ciągle przemęczony, narażony na stres, cierpisz na bezsenność, masz kłopoty ze zgubieniem zbędnych kilogramów, cierpisz na którąś z chorób cywilizacyjnych?  A może jesteś młodą, troskliwą mamą, która pragnie zadbać najlepiej jak potrafi o zdrowie swojego maleństwa, alergikiem, wegetarianinem, albo po prostu osobą świadomą, która pragnie jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem? Jeśli zaliczasz się do grona, którejś z wyżej wymienionych osób ten sklep to miejsce idealne dla Ciebie!

U nas nie tylko możesz kupić zdrowe, ekologiczne, naturalne produkty! Dzięki zamieszczanym w naszym sklepie poradom, jak prowadzić zdrowy styl życia oraz przepisom, jak przyrządzić posiłek smacznie i zdrowo możesz diametralnie odmienić swoją jakość życia i swojej rodziny.

Dla ciekawych świata stworzyliśmy specjalny dział „Ciekawostki”, w którym znajdziesz m.in. informacje o tym jak naturalne składniki pomagały naszym przodkom, natomiast w dziale „Bio informacje” odkryjesz nowinki ze świata „Bio”.

A dlaczego warto wybrać właśnie MarketBio.pl?

Między innymi dlatego, że posiadając duży magazyn, mamy duży wybór najlepszych na rynku produktów, stale urozmaicamy naszą ofertę, wysyłamy towary maksymalnie w przeciągu 24 godzin, udzielamy szczegółowych informacji na temat danego produktu,  a do tego mamy bardzo konkurencyjne ceny!

Naszym priorytetem jest dbanie o Twój czas, a przede wszystkim o Twoje zdrowie!

Pozdrawiamy,

Zespół MarketBio.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>